• چگونه می توان از تهویه مطبوع هایر قابل حمل خود مراقبت کرد


هایر

 • توضیحات و مشخصات 

 • هنگامی که تهویه هوا یک اتاق را خنک می کند ، آنها به طور معمول آب تولید می کنند ، که در یک سطل داخل دستگاه جمع می شود. برای اطمینان از ماندگاری محصول ، باید سطل زباله را هر چند هفته یکبار خالی کنید.

 • شما همچنین باید فیلترها را در یک دستگاه تهویه مطبوع قابل حمل تمیز کنید. Sawyer هشدار می دهد: فیلترها مقادیر زیادی میکرو فیبر و گرد و غبار را در خصوصیات جمع می کنند و می توانند در واحد گیر کنند.


  این باعث می شود کمپرسور به کار بیشتری نیاز داشته باشد ، بنابراین دستگاه کمی خنک می شود.

 • برای مقابله با فیلترهای گرفتگی ، Savoury توصیه می کند هفتگی آنها را خالی کنید ، همچنین کوره های اطراف دستگاه را خالی کنید. وی همچنین توصیه می کند هفته ای یکبار ماهی ها را با آب گرم و ضد عفونی کننده بشویید.


  این باقیمانده هرگونه مو یا روغن پخت و پز را که سیستم را مسدود می کند ، از بین می برد.

 • وقتی هوا (ناگزیر) خنک شود و شما آماده باشید که تهویه هوا را در زیر پله ها قرار دهید ، حتما آن را مرتباً بسته بندی کنید. این کار باعث افزایش عمر دستگاه می شود ، بنابراین آماده باشید دفعه بعدی اتاق خود را به سونا تبدیل کنید  کولر گازی هایر


  تهویه مطبوع قابل حمل چقدر است؟

  سیستم های تهویه مطبوع قابل حمل می توانند از 300 پوند تا 700 پوند هزینه کنند. با وجود چنین قیمت های مختلف ، هر سه متخصص موافق هستند که اکثر مدل های قابل حمل کاملاً مشابه هستند ، اما از مارک های مختلف استفاده می کنند.

  وود می گوید: "بیشتر این سیستم های تهویه مطبوع در همان کارخانه ساخته شده اند و تقریباً در همه کشورها دارای برچسب هستند." Savory می افزاید: "مدل های مختلفی وجود دارد که از آسیا می آیند و فقط پلمپ می شوند." آنها تجهیزات بین نام های مختلف تجاری را جابجا می کنند. "

  چه نوع تهویه مطبوع را باید خریداری کنم؟
  با جستجوی آنلاین در سیستم های تهویه مطبوع قابل حمل ، متوجه می شوید که سه نوع اصلی وجود دارد: لوله های اگزوز (یا "مجاری") ، سیستم های تهویه مطبوع ، سیستم های تهویه مطبوع اسپلیت و اواپراتورها.

  تهویه لوله اگزوز مورد علاقه شما رایج ترین مدل قابل حمل است. با خنک کردن واحد ، یک محفظه اگزوز گرم ایجاد می کند - بنابراین به یک لوله اگزوز متصل می شود. لوله باید از پنجره بیرون بیاید - ترجیحا یکی را ببندید تا اتاق تا حد امکان بسته شود.

  به گفته رایان Condola ، مدیر بازاریابی در airconcentre.co.uk ، کولر تبخیری N از نظر فنی دارای تهویه مطبوع است ، اما یک "طرفدار جشن" نیست. از طرف دیگر ، تهویه مطبوع اسپلیت یک قطعه ثابت است. اگر به دنبال تهویه مطبوع قابل حمل هستید ، بهتر است هر دو را نادیده بگیرید.

  کولر گازی قابل حمل


  امکانات:

  باربری قابل حمل واحد 2 در 1.
  مساحت 650 متر مربع را دربر می گیرد.
  دارای نشانگر سطح آب است.
  3 حالت باد و 4 سرعت فن را ارائه می دهد.
  پوشش خنک کننده: یکی از مهمترین عواملی که قدرت یک واحد AC را نشان می دهد ، پوشش خنک کننده آن است.

  Luma EC220W مساحتی برابر با 650 فوت مربع ، برابر با 1.5 تن AC دارد. یک واحد برای چنین فضای بزرگی کافی است.

  سرعت فن: این واحد چهار سرعت فن را ارائه می دهد که تا 650 CFM هوای خنک را تحویل می دهد. در صورت  از کجا می توانم تهویه مطبوع قابل حمل را قرار دهم؟
  موقعیت یابی مسئله دیگری است: همه واحدها باید هوای گرم را از طریق یک پنجره تخلیه کنند و بیشتر آنها شامل نوعی کیت تعمیر پنجره برای انجام کار هستند. اگر تهویه مطبوع خود را درست در کنار پنجره نمی خواهید ، یا باید دریچه دائمی را از طریق دیواره خود نصب کنید یا مدلی را با شیلنگ پیدا کنید.

  هوای گرم تنها چیزی نیست که تهویه هوا برای خارج شدن از آن نیاز دارد. با خنک شدن هوا ، رطوبت بیرون می آید که در داخل PAC تجمع می یابد. بعضی از واحدها می توانند داخل آن را تبخیر کرده و آن را از طریق شیلنگ یا پشت واحد تخلیه کنند. در مدلهای دیگر در مخزن داخلی ذخیره می شود که باید بصورت دستی تخلیه شود.

  آیا عملکرد آنها گران و گران نیست؟
  همه PAC ها دارای یک کمپرسور و یک یا چند فن هستند ، بنابراین هرگز بیرون نمی روند. اما برخی از آنها ساکت تر از سایرین هستند: شما باید در مشخصات حداقل و حداکثر فشار صدا را پیدا کنید.

  از نظر هزینه های در حال اجرا ، BTU های درجه بالاتر به طور کلی بدان معنی است که PAC کار بیشتری انجام می دهد و انرژی بیشتری مصرف می کند ، اما همه واحدها برابر نیستند. تهویه مطبوع شما باید مانند یخچال یا اجاق گاز خود دارای یک کلاس کارایی از A ++ تا G باشد. هرچه کلاس بالاتر باشد ، واحد کارآمدتر خواهد بود.

  آیا ویژگی های دیگری وجود دارد که باید به جستجوی آنها بپردازم؟
  مانند بسیاری از دستگاه های بزرگ ، PAC با هزینه های زیست محیطی همراه است. شما می توانید با انتخاب مدل A ++ با انرژی کارآمد ، این کار را کاهش دهید ، اما برخی از تولید کنندگان مبرد مانند R290 ،